Uw CRM voor Sales efficiënter inrichten?
Meer informatieRuim 15 jaar geleden waren er al veel verschillende CRM oplossingen op de markt, maar geen van deze oplossingen voldeden goed aan het gemak waar onze klanten naar op zoek waren. Op verzoek van een 5-tal groothandels zijn wij 15 jaar geleden gestart met het bouwen van CRM oplossingen specifiek voor de groothandel.
De eisen die destijds gesteld werden, zijn nu nog steeds onveranderd gebleven. De CRM oplossing moet ervoor zorgen dat:
De eisen hiernaast en nog vele andere mogelijkheden zijn verwerkt in de SalesFlow:
Bovenstaande eisen hebben vooral betrekking op de organisatie van het werk van de vertegenwoordigers en de binnendienst. Er zijn ook eisen gesteld aan de informatie die een vertegenwoordiger kan geven tijdens het gesprek met zijn klanten. De CRM oplossing moet er ook voor zorgen dat de vertegenwoordiger tijdens het gesprek:
Door de koppeling van onze Salesoplossingen met jouw ERP systeem en door gebruik van Power BI voldoen we ruimschoots aan de bovengenoemde eisen.